
Декоративний органайзер “Tufted Style” | Стильний кошик для ванної кімнати
559 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BASKET-TUFT-01
+380 (63) 350-87-96
ЗамовленняУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додайте нотку розкоші у ваш інтер’єр з цим унікальним органайзером, виконаним у стилі “каретної стяжки”. Цей кошик поєднує сучасні технології 3D-друку та класичний вишуканий дизайн.
- Дизайнерське рішення: Імітація м’якої оббивки виглядає дуже елегантно та незвично.
- Багатофункціональність: Ідеально підходить для рушників, косметики, засобів догляду, аксесуарів для волосся або як органайзер на столі.
- Якість: Висока міцність та стійкість конструкції.
- Колір: Білий або чорний.
- Матеріал: Якісний безпечний пластик, що легко миється.
-
Розміри: 125мм/165мм/65мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик для аксесуарів |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 150 г |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кріплення | Без кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559 ₴




